Altcoin Kâhini: Ethereum ve Bu 8 Altcoin Güçlü Yükselecek!

Kriptocat Haber Editörü
Altcoin Kâhini: Ethereum ve Bu 8 Altcoin Güçlü Yükselecek!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ethereum ve bazı altcoin projeleri için güçlü bir yükseliş yolu çiziyor. Analist, parabolik olacağına inandığı kripto para projelerine dikkatleri çekiyor.

il Capo Of Crypto: Ethereum rallisi Bitcoin’in hakimiyeti düştükçe hızlanacak

Sektörde “il Capo Of Crypto (CryptoCapo)” olarak bilinen ünlü analist, ETH’nin BTC çiftindeki kopuşunun Bitcoin’in hakimiyeti düştükçe hızlanacağını tahmin ediyor. il Capo Of Crypto, Bitcoin‘in aldığı kripto pazar payının yüzdesini takip etmek için kullanılan Bitcoin baskınlığı (BTC.D) grafiğinin %50’de kilit bir destek alanını kaybetmenin eşiğinde olabileceğini belirtiyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin sezonu… BTC.D’nin %50’ye ulaşması önemli bir andır. Altta kırılma = altcoin sezonu devam ediyor. Güçlü sıçrama = altcoin sezonu duraklatıldı. Mesele şu ki bu destek şu anda zayıf görünüyor. RSI (Göreceli Güç Endeksi) hiçbir sapma olmadan derinleşiyor ve çoğu altcoin BTC’ye karşı çok iyi görünüyor. Altcoin’lerde mega döngü mü?

Altcoin Kâhini: Ethereum ve Bu 8 Altcoin Güçlü Yükselecek!Kaynak: il Capo Of Crypto

il Capo Of Crypto: Ethereum “kaçınılmaz” olarak BTC çiftinde 0,1 Satoshi’ye ulaşabilir

Yatırımcının büyük bir altcoin sezonunun virajın etrafında olup olmadığını ölçmek için kullandığı bir diğer önemli sinyal, ETH/BTC çiftinin sağlığıdır. il Capo Of Crypto’ya göre, Ethereum “kaçınılmaz” olarak BTC çiftinde 0,1 Satoshi’ye ulaşabilir. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH/BTC, parabolik kavramını yeniden tanımlayacak…

Altcoin Kâhini: Ethereum ve Bu 8 Altcoin Güçlü Yükselecek!Kaynak: il Capo Of Crypto

il Capo Of Crypto: Syntropy (NOIA) güçlü destek verdiğim ve izlediğim bir altcoin

Genel kripto piyasası inanılmaz derecede güçlü bir altcoin sezonu olasılığı ile dans ederken, il Capo Of Crypto bu hafta takipçilerini güncelledi ve şu anda kripto portföyünün %75’ini altcoin’lerde, %20’sini ETH’de ve %5’ini BTC’de tuttuğunu söyledi.

Blockchain odaklı halka açık internet çözümü Syntropy (NOIA), potansiyel bir boğa koşusu yaklaşırken il Capo Of Crypto’nun yakından takip ettiği bir altcoin. Analist, kısa süre önce, kripto paraya destek vermek için Twitter ismini “il Capo of NOIA” olarak değiştirdi.

il Capo Of Crypto: Bu 7 altcoin iyi performans gösterecek!

Kısa süre önce il Capo Of Crypto bu boğa döngüsünden  iyi performans göstereceğine inandığı “seçilmiş” altcoin’lerini de listeledi. Bu varlıklar şunlardır: Binance Coin (BNB), Band Protocol (BAND), Balancer token (BAL), Litentry (LIT), Zilliqa (ZIL), TomoChain (TOMO) ve Hedera Hashgraph (HBAR).

Altcoin Kâhini: Ethereum ve Bu 8 Altcoin Güçlü Yükselecek!

2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve başarılı bir şekilde bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, geçmişte diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.