Altcoin Kâhini: Bu Altcoin İçin Ethereum ve BNB’lerimi Satıyorum!

Kriptocat Haber Editörü
Altcoin Kâhini: Bu Altcoin İçin Ethereum ve BNB’lerimi Satıyorum!

Önde gelen kripto para trader’ı il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Ethereum’u (ETH) Cardano (ADA) için satıyor. Ayrıca başarılı altcoin tahminleriyle nam salan analist il Capo Of Crypto, Bitcoin (BTC)’in son kez 50.000 doların altına inmiş olabileceği için, bu durumu büyük bir dipten satın alma fırsatı olarak gördüğünü de ekliyor.

il Capo Of Crypto: ADA için ETH’min %75’ini satıyorum! Altcoin uçacak

Piyasa çapında ani bir düzeltmenin ortasında başarılı analist il Capo Of Crypto, rakibi Cardano için Ethereum varlıklarının önemli bir bölümünü satıyor. Analist, ADA’nın Ethereum’a karşı patlamaya hazır göründüğünü belirterek, ADA paritesinin 0.00057 Satoshi’yi (Sats) geçtikten sonra sert bir şekilde hızlanacağını vurguluyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA için ETH’min %75’ini satıyorum. ADA/ETH. Geri kazanılacak seviye: 57.000… Bu seviyenin üzerinde uçacak.

Altcoin Kâhini: Bu Altcoin İçin Ethereum ve BNB’lerimi Satıyorum!Kaynak: il Capo Of Crypto

il Capo Of Crypto: Ayrıca ADA için biraz BNB satıyorum

il Capo Of Crypto, 107.000 takipçisine, Cardano’nun yerel para biriminden almak için Binance Smart Chain’ı besleyen token olan BNB varlıklarının bir kısmını da sattığını bildirerek ADA/ETH söylemini takip ediyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ayrıca ADA için biraz BNB satıyorum. Çok iyi görünüyor.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere il Capo Of Crypto, kripto piyasalarındaki yüzde 8’lik sert düşüşün ardından, otomatik piyasa yapıcısı Balancer (BAL), popüler altcoin BNB, akıllı sözleşme rakibi Solana (SOL), oracle varlığı Tellor (TRB) ve web 3.0 projesi Syntropy’de (NOIA) de iyimser olduğunu açıkladı.

Altcoin Kâhini: Bu Altcoin İçin Ethereum ve BNB’lerimi Satıyorum!

Başarılı analist, Bitcoin’de uzun vadede yükselişini sürdürüyor

il Capo Of Crypto, bir bütün olarak piyasa için çalkantılı bir haftaya rağmen, Bitcoin’de uzun vadede yükselişini sürdürüyor. Bu hafta, Tesla CEO’su ve Bitcoin yatırımcısı Elon Musk, BTC’nin enerji tüketimi üzerinden kripto parayı eleştirirken, Bitcoin keskin bir şekilde 50.000 doların altına düştü. Bitcoin’in etrafında dönen olumsuzluğa rağmen il Capo Of Crypto, son düşüşle alıcıların bu fiyatlarda kripto paraya yatırım yapabileceklerine inanıyor.

2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.