Altcoin Kâhini: Bitcoin, Ethereum ve 2 Altcoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Kriptocat Haber Editörü
Altcoin Kâhini: Bitcoin, Ethereum ve 2 Altcoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Başarılı tahminleri olan usta analist il Capo Of Crypto (CryptoCapo), yeni tahminlerini paylaşıyor. Analist, tüm piyasa büyük bir düzeltmeden kurtulmak için mücadele ederken, Bitcoin, Ethereum ve iki düşük değerli altcoin projesine yönelik tahminler paylaşıyor.

il Capo Of Crypto: Bitcoin 30.000 doların altında konsolide edilirse daha düşük seviyeler gelebilir

Bu hafta bir dizi tweet ile il Capo Of Crypto, Bitcoin ve Ethereum sahipleri için nelerin saklandığını çözmeye çalışıyor. il Capo Of Crypto, 19 Mayıs’ta 30.000 doların biraz üzerine düştükten sonra, Bitcoin’in V şeklinde bir kurtarma yapmaya hazırlandığını gösteriyor.

Altcoin Kâhini: Bitcoin, Ethereum ve 2 Altcoin Bu Seviyelere Gidiyor!Kaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

il Capo Of Crypto, Bitcoin’in son flaş çöküşünü, SPX’in 340 dolar bölgesinden yaklaşık 215 dolara düştüğü 1987’deki S&P 500 (SPX) düzeltmesiyle karşılaştırıyor. SPX çökmesinden sonra, grafik sıçradı ve üç yıllık bir süre içinde yeni bir zirveye ulaştı. Bitcoin 30.000 doların üzerinde konsolide edebilirse il Capo Of Crypto’ya göre, lider kripto para birimi buradan daha düşük bir seviyeye kaymayabilir. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Feragatname: Fraktallar sadece yön için bir yardımdır. Her zaman doğru çıkmıyorlar. Fiyat, zayıflığı gösteren 30.000 doların altında konsolide edilirse, bu fraktal artık geçerli değil ve daha düşük fiyatlar bekleyebilirsiniz.

il Capo Of Crypto: Bu grafik dibe ulaştığında, boğa döngüsü muhtemelen sona erecek

il Capo Of Crypto ayrıca Bitcoin hakimiyetinin veya BTC.D’nin döngü dibine ulaşmadığına inanıyor. Bu da analistin, altcoin’lerin boğa koşusu sona ermeden önce pazar payının daha fazlasını ele geçirebileceğine inandığı anlamına geliyor. Ancak BTC.D grafiği dibe vurduğunda, il Capo Of Crypto kripto boğa koşusunun sona erdiğini kabul edecek. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC.D. Bitcoin hakimiyeti bir DCB (ölü kedi sıçraması) yapıyor. Alt işaret görmüyorum. Bu grafik dibe ulaştığında, boğa döngüsü muhtemelen sona erecek. Şüpheleriniz varsa, bu çok iyimser.

Altcoin Kâhini: Bitcoin, Ethereum ve 2 Altcoin Bu Seviyelere Gidiyor!Kaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

il Capo Of Crypto: Ethereum’un son fiyat hareketi 2020 Mart’a benziyor!

Ethereum’a gelince il Capo Of Crypto, altcoin projesinin son fiyat hareketinin 2020 Mart’ında düştüğü zamanki ETH‘nin fiyat hareketine ürkütücü bir şekilde benzediğini belirtti. Analist, kripto paranın muhtemelen ABD doları karşısında dibe vurduğunu ve şimdi tekrar yavaş bir tırmanışa başlayacağını tahmin ediyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH. Mart 2020 ve şimdi güncelleme karşılaştırması… Son düşük seviyeler tutulmalı.

Altcoin Kâhini: Bitcoin, Ethereum ve 2 Altcoin Bu Seviyelere Gidiyor!Lider altcoin ETH grafiği – Kaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

il Capo Of Crypto: Bu altcoin BTC karşısında harika görünüyor

Analist ayrıca BTC çiftlerinde iki düşük değerli altcoin için yükselişini sürdürüyor. il Capo Of Crypto, Sandbox ekosisteminin fayda tokeni olan SAND’in Bitcoin’e karşı yükselmeye hazır olduğunu vurguluyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SAND/BTC. Ben miyim yoksa bu harika mı görünüyor?

Altcoin Kâhini: Bitcoin, Ethereum ve 2 Altcoin Bu Seviyelere Gidiyor!Kaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

il Capo Of Crypto: Phala Network (PHA) Bitcoin çiftinde çekici görünüyor

Ayrıca analist, 118.000 Twitter takipçisine, çoğu altcoin için yıkıcı bir haftaya rağmen, en iyi Polkadot (DOT) projesi Phala Network’ün (PHA) Bitcoin çiftinde (PHA/BTC) çekici göründüğünü söyledi. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

PHA/BTC. Boğayım…

Altcoin Kâhini: Bitcoin, Ethereum ve 2 Altcoin Bu Seviyelere Gidiyor!Kaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

İşte altcoin kâhini il Capo Of Crypto’nun başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.