Altcoin Kâhini: Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Polkadot Bu Seviyelere Gidiyor!

Kriptocat Haber Editörü

Yakından takip edilen usta kripto para analisti il Capo Of Crypto (CryptoCapo),  Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) için dev fiyat hedeflerini açıklıyor.

Altcoin Kâhini’nden Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Polkadot tahminleri

il Capo Of Crypto: Cardano kısa vadede 4 dolar ve uzun vadede 30 doları görecek

Başarılı analist il Capo Of Crypto, yeni bir tweet’te 129.000 takipçisine, Cardano için 3.00 ila 4.00 dolar aralığında bir başlangıç ​​fiyat hedefi ve 30 dolarlık şaşırtıcı uzun vadeli bir hedef veriyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano (ADA)’nun ne kadar iyimser göründüğünü unuttuysanız diye dostça bir hatırlatma…

Altcoin Kâhini: Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Polkadot Bu Seviyelere Gidiyor!Kaynak: CryptoCapo/Twitter

il Capo Of Crypto: Ethereum ve Polkadot bu zirveleri görecek

Geçen ay başlayan büyük kripto düzeltmesinin ardından son fiyat hareketine dayanarak il Capo Of Crypto, Ethereum’da (ETH) bir dip oluşumu görüyor. Analist, 2021’in sona ermesinden önce Ethereum’un hala 10.000 dolara yükselmesini beklediğini söyledi.

Polkadot söz konusu olduğunda il Capo Of Crypto, DOT’un fiyat hareketini Eylül 2011’de sert bir şekilde yükselmeden hemen önceki Nasdaq 100 Endeksi ile karşılaştırıyor. il Capo Of Crypto’nun grafiğine göre, DOT patlamadan ve uzun vadeli fiyat hedefine ulaşmadan önce konsolidasyona devam edebilir. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

100 dolarlık DOT.

Altcoin Kâhini: Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Polkadot Bu Seviyelere Gidiyor!Kaynak: CryptoCapo/Twitter

il Capo Of Crypto: Bitcoin 2021 bitmeden önce yüzde 600 yükselecek!

Bitcoin‘e gelince il Capo Of Crypto, önümüzdeki haftalarda parabolik bir ralli tahmin etmek için Elliot Waves modelini kullanıyor. Elliot Wave teorisi, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisine dayalı gelecekteki fiyat hareketini tahmin ediyor.

il Capo Of Crypto Bitcoin’in şu anda bir boğa piyasasında düzeltme dönemini gösteren dördüncü dalganın ortasında olduğunu söylüyor. Geri çekilmeden sonra analist, 2021’in sonundan önce BTC için 230.000 doların biraz altına düşen büyük bir ralli öngörüyor. Hedef, Bitcoin’in şu anki 32.900 dolarlık fiyatından %600’lük bir yukarı potansiyeli temsil ediyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük dalga dört için WXY (kırmızı).

Altcoin Kâhini: Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Polkadot Bu Seviyelere Gidiyor!Kaynak: CryptoCapo/Twitter

İşte il Capo Of Crypto’nun başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.