Alman Borsasından Bu 4 Altcoin İçin Müjdeli Haber!

Kriptocat Haber Editörü
Alman Borsasından Bu 4 Altcoin İçin Müjdeli Haber!

Boerse Stuttgart Digital Exchange (BSDEX); Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve XRP dahil olmak üzere Bitcoin ve listelenen altcoin projelerinin ticaretini kolaylaştırmak için bir mobil uygulama tanıttı. Kullanıcılar gelen taleple hareket ettiklerini belirten Boerse Stuttgart, yaptığı açıklamada iOS ve Android cihazlarla uyumlu uygulamanın masaüstü sürümündeki tüm özellikleri içerdiğini söyledi.

Boerse Stuttgart, Bitcoin ve dört altcoin için işleri kolaylaştıracak

Listelenen kripto para birimlerinin alım satımını kolaylaştırmayı planlayan borsa; uygulama aracılığıyla kullanıcıların kripto bakiyelerini izlemesini, temel ve profesyonel emir türlerine erişimi ve borsa kapsamında olan kripto para birimlerinin güncel grafiklerinin takibini sağlayacak. BSDEX, haftanın yedi günü ve neredeyse 24 saat işlem gören dijital varlıklar için kurulan bir platformdur. Ek olarak platformun 20.000’den fazla kullanıcısı bulunuyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Boerse Stuttgart, kriptolara yönelik hizmetini 2019’un Eylül ayında aktif hale getirmişti.

Alman Borsasından Bu 4 Altcoin İçin Müjdeli Haber!

Boerse Stuttgart Digital Exchange GmbH CEO’su Maximilian von Wallenberg, uygulamanın piyasaya sürülmesinde, platformun 1 milyar avroyu aşan işlem hacmi ve kullanıcılardan gelen artan talebin göz önünde bulundurulduğunu belirtti. CEO Maximilian, uygulamanın piyasaya sürülmesi konusunda aşağıdaki ifadeleri kullandı:

iOS ve Android için yeni mobil uygulama ile müşterilerimiz artık akıllı telefonlarından rahatlıkla işlem yapabiliyor. Bitcoin, Ethereum ve diğerleri için güvenilir ve şeffaf bir alım satım sunan Alman ticaret merkezi için büyük bir müşteri talebi görüyoruz. Bu, pazara girişimizden bu yana 1 milyar avroyu aşan BSDEX ticaret hacmine de yansıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.