Aaron Arnold, Bitcoin’in (BTC) 100.000 Doları Aşacağına İnanıyor

Kriptocat Haber Editörü
Aaron Arnold, Bitcoin’in (BTC) 100.000 Doları Aşacağına İnanıyor

Altcoin Daily’nin kurucu ortaklarından Aaron Arnold, Bitcoin’in (BTC) 100.100 doları aşacağı görüşünde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Arnold, 815.000 Youtube abonesine yaptığı açıklamada, Bitcoin ağının daima büyüdüğünü ve yükselişte olduğunu tabir etti.

“Bitcoin konusunda son derece optimistim. Bitcoin güçlü temellerinin yanı sıra sansüre güçlü ve merkeziyetsiz bir yapıya sahip. 2021 yılında çok şey oluyor. Bence Bitcoin’in 100.000 dolar aşmamasına imkan yok.

Bitcoin’in yapacak çok şeyi var. Hash oranı artmış durumda. Faal Bitcoin adresleri arttı. Borsalardaki Bitcoin bakiyesi hala çok düşük.”

Kripto analisti, kurumların ve düzenleyici kurumların en büyük kripto varlığını benimsemeye devam ettiği gerçeğine de işaret ediyor.

“PayPal ve Venmo değerli örnekler. ABD Para Ünitesi Denetçisi de onay modunda. Düzenleme yapılıyor. Yönetmelik olması yasaklamayacakları manasına geliyor. Wall Street bu yüzden kabul ediyor. Kurumlar da altyapıyı oluşturmaya başladılar.”

Arnold, zincir üzerindeki datalara bakıyor ve yatırımcıların bunu bir fırsat olarak gördüğünü söz ediyor. HODLers’ın Bitcoin’in uzun vadeli görünümüne güvendiklerini söylüyor.

“Uzun vadeli yatırımcılar şu anda yatırım yapmaya devam ediyor. Daha evvel bundan para kazananlar yeniden tabandan alan bireylerdi. Aslında, daha spesifik olmak gerekirse, geçen ay uzun vadeli HODLers, varlıklarına 221.000 Bitcoin ekledi.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.