6 İsim Cardano (ADA)’yu Masaya Yatırdı: Bunlar Yatırımcıları Kaçırabilir!

Kriptocat Haber Editörü
6 İsim Cardano (ADA)’yu Masaya Yatırdı: Bunlar Yatırımcıları Kaçırabilir!

Bir Redditor, Cardano akıllı sözleşme platformunu çevreleyen anlatıya daha yakından bakıyor ve hayran kitlesinin proje hakkında tarafsız kalamayacak kadar sadık olup olmadığını sorguluyor. İşte 6 isimden Cardano öngörüleri…

LewiOcBT: Birisi neden ADA’ya yatırım yapmasın?

Redditor LewiOcBT, Cardano subreddit sayfasındaki kullanıcılara, projelerine olan heveslerinin ortasında, Charles Hoskinson’a yönelik herhangi bir eleştirilerinin olup olmadığını soruyor. LewiOcBT, Cardano Reddit topluluğuna ağın hayranı olduklarını söylüyor, ancak piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto parayı incelerken tarafsız kalıp kalamayacaklarını merak ediyor. LewiOcBT konuya yönelik şunları söylüyor:

Bu yüzden hepimiz burada Cardano’yu ve genel olarak kripto parayı seviyoruz ve bu harika. Bu Reddit sayfasından hoşlanıyorum ama yankı odası olma tehlikesi var. Cardano’ya dair aklınıza gelebilecek herhangi bir olumsuzluk var mı? Birisi neden yatırım yapmasın? Her profesyonelde kaçınılmaz olarak bazı eksiler olacaktır.

6 İsim Cardano (ADA)’yu Masaya Yatırdı: Bunlar Yatırımcıları Kaçırabilir!

Drtheo94: Cardano akıllı sözleşme işlevselliğinden hala yoksun!

Bir Reddit kullanıcısı olan Drtheo94’e göre, Cardano’nun ana eksikliği, merkezi rakibi Ethereum’un neredeyse on yıldır sahip olduğu akıllı sözleşme işlevselliğinden hala yoksun olmasıdır. Drtheo94 konuya yönelik şunları söylüyor:

Diğer altcoin’lere kıyasla gördüğüm en yaygın eleştiri akıllı sözleşmelerin olmaması. Cardano’nun akıllı sözleşmeler dahil her şeyi ne zaman getireceğine dair bir zaman çizelgesi içeren bir yol haritası var. Ancak herkes bunu okumuyor veya işlerin yolunda gitmesini beklemiyor.

SoHandsome_3823: Cardano’nun en büyük dezavantajı, geliştirme konusundaki uzun vadeli yaklaşımı

Cardano’nun arkasındaki şirket, Input Output Hong Kong (IOHK) bu ayın başlarında akıllı sözleşmelerin bu Ağustos ayında Blockchain’de başlayacağını duyurdu. Bu arada, SoHandsome_3823 isimli kullanıcı, Cardano’nun en büyük dezavantajının, geliştirme konusundaki uzun vadeli yaklaşımı olduğunu savunuyor. SoHandsome_3823 konuya yönelik şunları söylüyor:

Gördüğüm tek ‘eksiler’ ya projenin başarısız olması ya da bunun kısa vadeli bir proje olmaması… Kitlesel kullanım düzeyine ulaşması beş, on, on beş yıl alacak. Dünyanın o noktaya nasıl bakacağını bilmiyoruz…

6 İsim Cardano (ADA)’yu Masaya Yatırdı: Bunlar Yatırımcıları Kaçırabilir!

KeyReturn7424: Bu çok yavaş ilerleyen bir proje, 5-10 yıl içinde çok şey olabilir!

Cardano’nun yavaş büyümesi, Reddit kullanıcısı KeyReturn7424’ün kullanıcıları çekme mücadelesinde olası bir dezavantaj olarak adlandırdığı bir faktördür. KeyReturn7424 konuya yönelik şunları söylüyor:

Bu çok yavaş ilerleyen bir proje. 5-10 yıl içinde çok şey olabilir ve olacak. Akıllı sözleşmeler geliyor ama büyük kurumlar bunu satın alacak mı yoksa Ethereum’a bağlı kalacaklar mı? Kimse bilmiyor ama Cardano ne kadar erken sözleşmeleri iptal etmeye başlarsa o kadar iyi.

Geltmascher: Afrika’daki Cardano projeleri konusunda endişeleniyorum

Reddit kullanıcısı Geltmascher, Afrika’daki Cardano projeleri konusunda endişeleniyor ve başaramazlarsa bir itibar riski olabileceğine dikkatleri çekiyor. Geltmascher konuya yönelik şunları söylüyor:

Afrika’daki gelişmeler konusunda hepimiz çok heyecanlıyız, ancak proje başarısız olursa, projenin bir bütün olarak algılanmasına zarar verebilir.

6 İsim Cardano (ADA)’yu Masaya Yatırdı: Bunlar Yatırımcıları Kaçırabilir!

International-Trip42: Dolaşımdaki yüksek kripto para sayısı, bazı ‘yatırımcıları’ kaçırabilir!

International-Trip42’ye göre, Cardano’nun şu andaki token sayısı yatırımcılar için başka bir sapma olabilir ve bazı yatırımcıları kaçırabilir. International-Trip42konuya yönelik şunları söylüyor:

Dolaşımdaki yüksek kripto para sayısı, büyüme alanının artık oldukça düşük olduğu anlamına geliyor. Bu, bazı ‘yatırımcıları’ kaçırabilir. Çünkü yakın zamanda fiyatlar düşmeyecek.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.