5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!

Kriptocat Haber Editörü
5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!

Dünyaca ünlü kripto para analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, Cardano (ADA) ve beş düşük değerli altcoin projesi için tahminlerini paylaşıyor. Analist, Bu kripto para projeleri için gelecekteki potansiyel fiyat hedeflerini açıklıyor.

Michael van de Poppe: Cardano Bitcoin’e karşı yükseliş sinyalleri vermeye devam ediyor

Yeni analizinde ünlü kripto stratejisti Michael van de Poppe 335.100 takipçisine, Cardano‘yu yakından takip ettiğini söylüyor. Analiste göre, akıllı sözleşme platformu ADA daha geniş kripto piyasasındaki zayıflığın ortasında, Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı yükseliş sinyalleri vermeye devam ediyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala çok güç gösteriyor ve boğa döngüsünde yer alıyor. 6.200 Satoshi (0.000062) civarında bir sonraki bölgeye doğru yükselişin devam etmesini bekliyorum. Bu, USD çiftinin daha fazla güçlenmesini de içerecek.

5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Popüler altcoin Cardano grafiği – Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Popüler altcoin SXP, Haziran ayı sona ermeden önce %86’lık güçlü bir ralli için hazırlanıyor

Yazma sırasında, ADA/BTC 0,000046’da işlem görüyor ve parite önümüzdeki ay analistin hedefine ulaşırsa %34’ün üzerinde potansiyel bir kazanç olduğunu gösteriyor. Sıradaki, merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi Swipe’ın yerel varlığı olan SXP. Michael van de Poppe’ye göre, popüler altcoin SXP Haziran ayı sona ermeden önce %86’lık güçlü bir ralli için hazırlanıyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu da güç kazanıyor (özellikle BTC çifti). Bu BTC çiftinin 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıkması gerekiyor. Bu olursa, burada devamını göreceğiz ve ardından çarpışma öncesi seviyelere geri döneceğiz.

5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Güçlü altcoin Waves, %35’lik bir hareket başlatmaya hazır

Üçüncü altcoin projesi, kullanıcıların kendi kripto tokenlerini oluşturmasına, başlatmasına ve ticaretine izin veren bir Blockchain platformu olan Waves’dir. Michael van de Poppe’ye göre Waves, Bitcoin çiftinde (WAVES/BTC) 0.00042 işlem fiyatından %35’lik bir hareket başlatmaya hazır. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaları desteklemeye ve üzerinde hareket etmeye devam ediyor. Bu nedenle, 0.00057’lik bir yeniden test göreceğimizi varsayıyorum.

5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Fantom %74’lük bir ralli başlatacak ama önce düşüş!

Michael van de Poppe’nin radarındaki dördüncü kripto para, akıllı şehirleri güçlendirmeyi amaçlayan dağıtık bir defter teknolojisi olan Fantom‘dur (FTM). Analist, Temmuz ayına kadar %74’lük bir ralli başlatmadan önce Fantom’un Bitcoin (FTM/BTC) karşısında düşüş yaşamasını bekliyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Destek testi, şimdi daha fazla devam etmek için saygısız. 1.000 Satoshi’nin (0.00001) üzerine çıkmak, sonraki hamlede (0.000013) 1.300 Satoshi’yi verir.

5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter 

Michael van de Poppe: Dent şu anki değerinden %287’nin üzerinde meteorik olarak yükselecek

Analistin listesindeki sıradaki altcoin projesi ise Dent’tir. Analist, kripto paranın şu anki değerinden %287’nin üzerinde meteorik olarak yükselmeden önce temel oluşturma aşamasına devam etmesini bekliyor. Michael van de Poppe, Dent’in hedefine Ağustos ayında ulaşmasını bekliyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Çok uzak çok iyi. Devasa bir dürtü dalga olduğu için bu muhtemelen bir süre birikecek.

5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Enjin Coin yeni bir boğa döngüsü başlatmaya hazır

Michael van de Poppe ayrıca Blockchain oyun platformu Enjin Coin’i (ENJ) izliyor. Trader’a göre ENJ, 1.29 dolar ve 0.67 dolarlık kilit destek alanlarını vurguladığı için yeni bir boğa döngüsü başlatmaya hazır.

5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı BTC ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, profesyonel analist Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Michael van de Poppe, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.