5 Kritik Seviyeyi Bilen Analist: Bu 5 Altcoin’den Aldım! Dev Yükselecekler

Kriptocat Haber Editörü
5 Kritik Seviyeyi Bilen Analist: Bu 5 Altcoin’den Aldım! Dev Yükselecekler

Dünyaca ünlü kripto stratejisti ve trader Michael van de Poppe, bu Haziran’da bahis oynadığı beş altcoin projesini açıklıyor. Analist bu altcoin projelerinde sevindiren hareketler beklediğini de vurguluyor.

Michael van de Poppe, likidite toplayıcısı Orion Protocol’ü takip ettiğini söylüyor

Yeni analizinde usta analist Michael van de Poppe, genel piyasa oynaklığına rağmen düşük sermayeli altcoin projesi Orion Protocol’e dikkatleri çekiyor. Analist, Bitcoin‘e (ORN/BTC) karşı iyi durumda olduğunu gördüğü için likidite toplayıcısı  Orion Protocol’ü takip ettiğini söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Orion’a bakmamın nedeni sadece fiyat hareketine değil, aynı zamanda yoğun volatilite sırasında Orion’un bozulmamasına da dayanıyor… Fiyat hareketine bakarsak, Orion’un yılın önceki bölümünde, önceki altcoin sezonda da çok güzel bir yukarı hareket yaptığını görebiliriz. Şimdi daha yüksek ve daha yüksek dipler yaptığımızı görebilirsiniz…

5 Kritik Seviyeyi Bilen Analist: Bu 5 Altcoin’den Aldım! Dev Yükselecekler

Michael van de Poppe: Altcoin projeleri ALGO ve KAVA hızla yükseliyor!

Usta analist Michael van de Poppe, 0.00017 aralığında herhangi bir yerde Orion’a teklif verdiğini ekliyor. Hedefi, alış bölgesinden yaklaşık %50’lik bir potansiyel yükselişi temsil eden 0.00025’lik dirençte yer alıyor. Analistin listesinde sırada ölçeklenebilir ve güvenli kripto para birimi Algorand (ALGO) yer alıyor. Michael van de Poppe, ALGO’nun 100 ve 200 günlük hareketli ortalamaları güvenli bir şekilde tutabildiğine ve BTC çiftinde (ALGO/BTC) daha yüksek dipler yaptığına dikkat çekiyor.

Michael van de Poppe, ALGO’nun 0,000027 seviyesinde kalması durumunda, 0,00004 hedefine doğru yolculuğuna devam edeceğini varsayıyor. Michael van de Poppe’nin izlediği üçüncü altcoin projesi, BTC çiftinde (KAVA/BTC) 100 ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerinde işlem gören merkezi olmayan finans kredi protokolü Kava’dır.

Michael van de Poppe: Cosmos ve Chainlink yakında büyük bir yükseliş dalgası görebilir!

Ünlü analist Michael van de Poppe, ölçeklenebilir Blockchain ağı Cosmos‘un (ATOM) da yükseliş eğiliminde olduğunu belirtiyor. Ayrıca analist, Cosmos’un uzun bir süredir birikim aşamasında olduğu için Bitcoin çiftinde (ATOM/BTC) yakında büyük bir yükseliş dalgası göreceğini vurguluyor. Son olarak Michael van de Poppe, diğer Oracle projelerine de öncülük eden LINK’i izliyor.

5 Kritik Seviyeyi Bilen Analist: Bu 5 Altcoin’den Aldım! Dev Yükselecekler

Analist Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı popüler altcoin Chainlink’in performansına dikkatleri çekiyor. Sert çöküşünden bu yana Chainlink, 100 ve 200 günlük hareketli ortalama göstergelerinin üzerinde kalmayı başardı. Michael van de Poppe, LINK‘in 0,00077’de destek buluyor gibi göründüğünü ve bunun iyi bir alım bölgesi olabileceğini söylüyor.

İşte popüler analist Michael van de Poppe’nin başarılı BTC ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, profesyonel analist Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Michael van de Poppe, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.