5 Kez Bilen Analist: Bu 6 Altcoin, Yükselişiyle Herkesi Şaşırtacak!

Kriptocat Haber Editörü
5 Kez Bilen Analist: Bu 6 Altcoin, Yükselişiyle Herkesi Şaşırtacak!

Dünyaca ünlü kripto analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, birçok yatırımcıyı şaşırtabileceğine inandığı bir altcoin sektörüne baktığını söylüyor. İşte analistin dikkat çektiği altcoin projeleri…

Michael van de Poppe, Bu 5 altcoin projesine dikkat çekiyor

Başarılı analist Michael van de Poppe, yeni bir tweet’inde 326.400 takipçisine, Chainlink‘in (LINK) tüm merkezi olmayan oracle alanıyla birlikte birçok insanı şaşırtacağını söyledi. Merkezi olmayan oracle’lar, Blockchain’lerin veya akıllı sözleşmelerin harici veri kaynaklarıyla etkileşime girmesini sağlayan protokollerdir. 

5 Kez Bilen Analist: Bu 6 Altcoin, Yükselişiyle Herkesi Şaşırtacak!

Chainlink’e ek olarak, diğer önde gelen merkezi olmayan oracle’lar Bant Protocol (BAND), Decentralized Information Asset (DIA), Tellor (TRB) ve API3’tür. Analiste göre, 13,1 milyar dolarlık bir piyasa değeri olan LINK dışında, dört oracle, her birinin değeri 250 milyon doların altında olduğu için düşük sermayeli altcoin’ler olarak kabul ediliyor.

Michael van de Poppe, lider altcoin platformu Ethereum’a da bakıyor

Kripto stratejisti ayrıca, değerinin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.362 dolardan %50’nin üzerinde düştüğünü gören lider akıllı sözleşme platformu Ethereum‘a da bakıyor. Michael van de Poppe’ye göre, lider altcoin Ethereum’un güçlü bir sıçramayı ateşlemek için 2.000 dolar civarında bir desteğe sahip olması gerekiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum için tutulması gereken kritik alan, haftalık zaman dilimindeki tüm bloktur. Herhangi bir potansiyel yükseliş için dayanması gerekiyor.

5 Kez Bilen Analist: Bu 6 Altcoin, Yükselişiyle Herkesi Şaşırtacak!Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Bitcoin’de uzun vadede yeni ATH’ler olacak

Bitcoin’e (BTC) gelince usta analist, uzun vadeli bir perspektiften bakıldığında, Bitcoin‘in hala tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmeye hazır olduğunu söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şüpheye düştüğünüzde resmi uzaklaştırın. Bitcoin, 2011-2014 döngüsünde benzer düzeltmeler ve son döngüde de ağır düzeltmeler gördü. Ondan sonra, devasa yeni tüm zamanların en yüksek seviyeleri geldi…

5 Kez Bilen Analist: Bu 6 Altcoin, Yükselişiyle Herkesi Şaşırtacak!Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

İşte başarılı analist Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Ünlü analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca deneyimli analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra Michael van de Poppe, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Usta trader, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.