5 Kez Bilen Analist: Bu 3’ünden Aldım! Korunmak İçin Bu 3 Altcoin’e Bakın

Kriptocat Haber Editörü
5 Kez Bilen Analist: Bu 3’ünden Aldım! Korunmak İçin Bu 3 Altcoin’e Bakın

Dünyaca ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, şiddetli kripto piyasası çöküşü sırasında hangi altcoin projelerinden satın aldığını açıklıyor. İşte usta analistin yatırım yaptığı yeni altcoin projeleri…

Michaël van de Poppe: Piyasalara girmek istiyorsanız, bu en iyi an…

Usta analist Michaël van de Poppe, piyasadaki şaşırtıcı düşüşün ortasında, altcoin’ler düzeltmenin tüm etkilerini hissetmeye başladığında dip satın alma stratejisini hazırlıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin’ler tahmin ettiğiniz kadar düşmedi, hatta bazıları Bitcoin çiftlerinde bile yükseliyordu… Çarşamba günü panik başladı ve altcoin’lerin de ağır bir şekilde düşmeye başladığını gördük. Piyasalara girmek istiyorsanız, bu en iyi an… Korku seviyeleri aşırı. Panik her yerde. Tartışma, kripto para biriminin yasal olarak öldüğü, ancak merkezi olmayan finans (DeFi) alanı ve diğer tüm altcoin’ler ve projeler hakkında temelde ne değişti? Hiçbir şey değil. Bitcoin‘e karşı Ethereum hala bir boğa döngüsünde yer alıyor.

5 Kez Bilen Analist: Bu 3’ünden Aldım! Korunmak İçin Bu 3 Altcoin’e Bakın

Michaël van de Poppe: Bu 3 kripto paradan aldım! Sermayenizi korumak istiyorsanız bu 3 altcoin iyi…

Başarılı analist Michaël van de Poppe, bu hafta sonu Twitter’da yaptığı açıklamada, Oracle projelerinden Chainlink (LINK) ve DIA’nın yanı sıra lider kripto para birimi olan Bitcoin’deki düşüşleri satın almak için kenardaki nakitlerini kullandığını duyurdu. Analist, yatırımcılar düşüşlerden yararlanmak ve sermayelerini mümkün olduğunca korumak istiyorsa, anahtarın Ethereum veya Litecoin (LTC) gibi büyük hacimli projelere bakmak olduğunu ekliyor.

Michaël van de Poppe, geçmişte olduğu gibi Bitcoin 30.000 dolarlık düşük alana geri dönmeye başladığında, altcoin’lerin hızla takip edeceğini ve muhtemelen en düşük giriş fırsatlarını geride bırakacağını tahmin ediyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

En düşük riske sahip pozisyonlara girmek istiyorsanız, Litecoin gibi şeylere, EOS veya Ethereum gibi şeylere bakacaksınız. Bu aşamada daha fazla risk arıyorsanız, daha küçük altcoin’lere bakacaksınız. Bu yüzden Bitcoin’i izlemelisiniz. Ancak genel olarak, eğer bu zıplarsa, altcoin’ler büyük olasılıkla oynamak için geri gelecek ve oldukça hızlı bir şekilde geri dönecek.

5 Kez Bilen Analist: Bu 3’ünden Aldım! Korunmak İçin Bu 3 Altcoin’e Bakın

İşte usta analist Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Trader, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.