4 Seviyeyi Haber Verdi! Analist: Bitcoin Bu Diplere Gidiyor

Kriptocat Haber Editörü
4 Seviyeyi Haber Verdi! Analist: Bitcoin Bu Diplere Gidiyor

Bitcoin (BTC)’de bazı kritik seviyeleri önceden haber veren analist Dave the Wave, kripto para yatırımcılarını uyardı. Dave the Wave’ye göre, lider kripto parayı daha fazla düşüş bekliyor.

Dave the Wave: Bitcoin fiyatı için 20 bin dolar aralığında destek!

Yeni analizinde usta analist Dave the Wave, 57.400 takipçisine, Bitcoin’in muhtemelen daha düşük fiyatlara yöneldiğini söyledi. Dave the Wave konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC’ye bakışım ileriye gidiyor. 20 bin dolar aralığında destek.

4 Seviyeyi Haber Verdi! Analist: Bitcoin Bu Diplere GidiyorKaynak: Dave the Wave/Twitter

Dave the Wave Bitcoin’de 20.842 dolarlık seviyelere işaret ediyor

Analist, Bitcoin’in 25.966,50 dolarda destek bulmasını beklediğini de ekliyor. Fiyat bu seviyeyi kırarsa analist, bir sonraki kritik alan olarak 20.842 dolara işaret ediyor. Bitcoin, yazım sırasında 38.500 dolardan işlem yaparken, analistin aralığının en alt sınırı %50’lik bir aşağı yönlü potansiyeli temsil ediyor. Dave the Wave konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Fibonacci eklendiğinde birkaç fiyat hedefi ileriye gidiyor. Buradaki fikir, düzeltmenin parabolik yükseldiği sürece olabileceğidir. Önceki zirve hedef olsaydı, fiyat zaten oradadır.

4 Seviyeyi Haber Verdi! Analist: Bitcoin Bu Diplere GidiyorKaynak: Dave the Wave/Twitter

Dave the Wave: Bitcoin düzeltmesi yılın geri kalanında sürecek

BTC zayıflık belirtileri göstermeye devam ederken Dave the Wave, düzeltme yılın geri kalanında süreceğini tahmin ediyor. Dave the Wave konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve Fibonacci zamanının karşılaştırmasına dayalı olarak yılın sonunda en dipte.

4 Seviyeyi Haber Verdi! Analist: Bitcoin Bu Diplere GidiyorKaynak: Dave the Wave/Twitter

Dave the Wave, lider kripto para birimi için uzun bir düzeltme aşaması öngörürken, deneyimli trader Peter Brandt,  Bitcoin için en kötüsünün bittiğine inanıyor. Peter Brandt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir süredir BTC hakkında tweet atmamak ama ipucu: Piyasa dün dibe vurdu.

İşte Peter Brandt ve Dave the Wave’nin başarılı öngörüleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, efsanevi analist Peter Brandt, Bitcoin’in birçok hamlesini doğru öngören bir trader’dır. Dave the Wave, 2019 yılının ortalarında Bitcoin’in 6.400 dolara düşeceğini doğru öngören bir kripto para analistidir.

Geçtiğimiz yıllarda analist, 8.000 dolara geri dönmeden önce BTC’nin yaklaşık 11.000 dolara yükseleceğini söyledi ve bildi. Kripto para piyasası geçtiğimiz yıllarda toplanmaya başladığında, analist BTC’nin Şubat ayına kadar 11.000 doların üzerine çıkmasını beklediğini belirtti ve bu tahmini de doğru çıktı. Bunlar dışında gizemli trader, birkaç kripto para tahmininde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.