2021’e Damga Vuracak 4 Altcoin Açıklandı!

Kriptocat Haber Editörü
2021’e Damga Vuracak 4 Altcoin Açıklandı!

2021, altcoin ve kripto para birimleri için şimdiye kadar iyi bir yıl oldu. Hala kripto alanındaki en büyük kripto para birimi olduğu için Bitcoin’in piyasadaki etkisini inkar etmek mümkün değil. Bununla birlikte, kripto portföylerini çeşitlendirmek isteyen yatırımcıları ve yeni başlayanları çeken çok sayıda altcoin veya nispeten daha küçük ve daha ucuz kripto para birimleri de söz konusu. Kripto para birimleri alanının benimsenmesi büyümeye devam ettikçe, son birkaç ayda alana yönelik ilgi de arttı. Birçok geleneksel şirket, firma ve kurum kripto para birimine girerken kurumsal ilgi tüm zamanların en yüksek seviyesinde yer alıyor. İyi getiri sağlamak için etkileyici rakamlar koyan çok sayıda altcoin var ve bu makale dördüne ışık tutuyor.

Altcoin Uniswap (UNI)

Uniswap, Ethereum blok zincirine dayanan dApp’lardan biridir. Proje, kullanıcıların Ethereum token’lerini likidite havuzları aracılığıyla alıp satmalarına izin veriyor. DeFi odaklı kripto para birimi, margin ve kaldıraç ticareti seçeneği ile ilk merkezi olmayan borsa olma özelliği taşıyor. UNI’nin iki ana hizmeti bulunuyor. Hem likidite sağlıyor hem de bu likiditeyi kullanıyor. Geçen yıl piyasaya sürüldüğü için kripto para alanında yeni olmasına rağmen, performansı onu piyasadaki önde gelen DeFi koin’lerinden biri haline getirdi.

2021’e Damga Vuracak 4 Altcoin Açıklandı!

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Uniswap v3 günler önce yayınlandı, protokolünün bir yükseltmesi ve daha iyi oracle’lar, yeni ücret katmanları sağlamanın yanı sıra kullanıcılara sağladıkları likidite üzerinde daha fazla kontrol sağlamayı amaçlıyor. Birçok analist, koin’in patlamasının beklendiğine ve 36 dolarlık fiyatıyla diğerlerine kıyasla önemli yükselişler gerçekleştireceğine inanıyor.

Cardano (ADA)

Cardano, bir süredir kripto para piyasasındaki popüler kripto paralardan biri. İşlemler daha az enerji gerektirdiğinden daha hızlıdır ve artıları arasında birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirliğe sahiptir.

2021’e Damga Vuracak 4 Altcoin Açıklandı!ADA/USDT Grafiği: Tradingview

Cardano’nun son güncellemesi, bu yıl patlayan bir sektör olan birçok dApp geliştiricisinin ilgisini çeken akıllı sözleşmeler oluşturma becerisiyle donattı. Kripto para, son yedi gün içinde %27,35 artış göstererek 2,32 Dolara ulaştı.

Solana (Sol)

Hızla büyüyen DeFi ekosisteminde adından söz ettiren bir diğer kripto para birimi ise Solana’dır. Mart 2020’de başlatılan dijital proje, istikrarlı bir yükseliş yaşadı ve etkileyici koşularla kripto alanından giderek daha üst sıralara yükseldi. Sol şu anda 14 milyar dolarlık etkileyici bir piyasa değeriyle kripto para alınının 16. Koini durumunda..

2021’e Damga Vuracak 4 Altcoin Açıklandı!

Proof of history algoritması, bir işlemin en yüksek hızlarına sahiptir ve Ethereum gibi diğer kripto paralara kıyasla nispeten daha ucuz işlem ücretleri sunar. Dijital varlık şu anda 50 doların üzerinde işlem görüyor.

Dogecoin (DOGE)

DOGE, şu anda kripto para piyasasında en hızlı büyüyen dijital paralardan biri olmak için birçok şeye meydan okudu. 2013’te bir meme coin olarak oluşturulan, Elon Musk’ın hiç bitmeyen güzellemelerinin önderliğinde 21 günden kısa bir süre içinde fiyatını 0,0076 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,7 dolara geldi.

2021’e Damga Vuracak 4 Altcoin Açıklandı!

Dogecoin, bu yıl şimdiye kadar %8000’in üzerinde bir artış gördü ve satın alınabilecek en ucuz coinlerden biri olmaya devam ediyor. Şu anda 0,5 dolardan işlem görüyor ve DOGE’yi çevreleyen birçok tartışmaya rağmen, Tesla tarafından ödemeler için kabul edilirse büyük ilerleme sağlamak için gereken her şeye sahip.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.