2 Analist: Altın Fiyatları İçin Bu Seviyelere Dikkat! Boğa Bayrağı…

Kriptocat Haber Editörü
2 Analist: Altın Fiyatları İçin Bu Seviyelere Dikkat! Boğa Bayrağı…

Altın fiyatları, 1.877 doların üzerinde fiyatlandırılırken analistler daha fazla yükseliş bekliyor. 2 usta analist, yeni altın tahminlerinde fiyatların yükseliş trendini sürdüreceğini belirtti. İşte o tahminler ve altın fiyatları için izlenmesi gereken seviyeler…

Todd “Bubba” Horwitz: Hisse senetleri sinir krizi geçirecek ve altın fiyatları yükselecek

BubbaTrading.com’dan Todd “Bubba” Horwitz’e göre tahvil piyasası bu yıl Federal Rezerv’den faiz artırımı sinyali veriyor. Todd “Bubba” Horwitz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tahvil piyasası tarafından bu yıl faiz oranlarını yükseltmeye zorlanacaklarını düşünüyorum. Kaynaklarının çok üstünde olduklarını ve ekonomide neler olup bittiğine dair temelde çok bilgisiz olduklarını düşünüyorum. Yükselen enflasyon da FED’in elini zorlayacak. Enflasyon çıldırıyor. Kabul etmeyecekler. Konut artışlarını ve kereste maliyetini gördünüz mü?

Todd “Bubba” Horwitz’e göre, bu piyasa ortamında hisse senetleri sinir krizi geçirecek, altın yükselecek. FED’in Çarşamba günkü toplantı tutanakları, merkez bankasının faiz artırımlarını düşünme olasılığını ortaya koydu. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere tutanaklarda, “Bazı katılımcılar, eğer ekonomi Komitenin hedeflerine doğru hızlı ilerleme kaydetmeye devam ederse, önümüzdeki toplantılarda bir noktada varlık alımlarının hızını ayarlamak için bir planı tartışmaya başlamanın uygun olabileceğini öne sürdü” denildi.

2 Analist: Altın Fiyatları İçin Bu Seviyelere Dikkat! Boğa Bayrağı…

Jason Sen: Altın konsolide olabilir ve başka bir boğa bayrağı oluşturabilir

Popüler analist Jason Sen’de piyasaları yorumladı ve önemli seviyeleri belirledi. Jason Sen konuya yönelik şunları söyledi:

Fiyatı, 1.859/57’de güçlü desteğin üzerinde tuttuk. Bugün için aynı seviyeler geçerlidir. Altın konsolide olabilir ve başka bir boğa bayrağı oluşturabilir. 1.900’ün üzerine çıkana kadar seviyeleri düzeltmek akıllıca olabilir. İlk destek 1.872/70’te, 1.859/57’de daha iyi destek. 1.854’ün altındaki bir kırılma, 1.850/49’a ve 1.844/42’de güçlü desteğe kayma riski taşır. 1.882/84 ve 1.890’da küçük direnç, ancak 1.900’ün üzerinde 1.920/25 hedef olabilir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.