11’den Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin Delicesine Boğa!

Kriptocat Haber Editörü
11’den Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin Delicesine Boğa!

Yaygın olarak takip edilen kripto trader’ı ve analisti Smart Contracter, üç DeFi altcoin projesinde büyük ralliler öngörüyor. Analist, son kazançlarına rağmen Ethereum’da yükselişe devam ediyor.

Smart Contracter: Ethereum devasa bir patlama görebilir!

Analist, Ethereum‘un yatırımcılara yedi gün içindeki %71,1’lik rallisi ile resmi olarak “devasa mumu” verdiğini söylüyor. ETH/BTC söz konusu olduğunda Smart Contracter, artık satış zamanı olmadığını söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

3 lanet yıldır bu ETH/BTC IHS patlamasını bekliyorduk. Şimdi satmayı bile düşünüyorsan, sadece birkaç hafta dağıtıldıktan sonra, çizim tahtasına geri dönmeli ve bildiğin her şeyi yeniden düşünmelisin.

11’den Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin Delicesine Boğa!Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: Balancer (BAL) bence çok sert kopacak

Ethereum’un yanı sıra popüler kripto stratejisti, merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki üç kripto paraya daha bakıyor. İlki, Ethereum tabanlı otomatik piyasa yapıcı (AMM) Balancer (BAL). Smart Contracter, BTC’ye karşı BAL’ın potansiyel %145’lik bir kazanç için tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru koştuğunu öngörüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BAL/BTC, 111 günlük yükselen üçgenden tam anlamıyla kırılıyor. DeFi sezonu geri döndü bebeğim, bu şey bence çok sert kopacak.

11’den Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin Delicesine Boğa!Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: Yearn.Finance (YFI) patlayacak bir altcoin!

Ardından, analist DeFi toplayıcısı Yearn.Finance’ı (YFI) izliyor. Analiste göre, YFI/BTC oradaki en lezzetli fırsatlardan biri. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

YFI önümüzdeki birkaç gün içinde tam anlamıyla başlayacak, BTC çifti bir süredir gördüğüm en hazır şeylerden biri.

11’den Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin Delicesine Boğa!Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: LINK/BTC yavaş yavaş ilerliyor ve hala delicesine boğa görünüyor

Üçüncü altcoin Smart Contracter’ın izlediği Chainlink (LINK). Onun bakış açısına göre, LINK/USD tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydetmek üzereyken, LINK/BTC her zamankinden daha güçlü görünüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LINK/BTC yavaş yavaş ilerliyor ve hala delicesine boğa görünüyor. LINK/USD için ATH hemen köşede gibi hissediliyor.

11’den Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin Delicesine Boğa!Kaynak: Smart Contracter/Twitter

İşte başarılı analist Smart Contracter’ın nokta atışı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter bugüne kadar birçok başarılı öngörüye imza attı. Bunlardan bazılarını makalemizde detaylandıralım. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca popüler analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

Smart Contracter, geçtiğimiz aylardaki altcoin piyasası çöküşünü önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten usta analist Smart Contracter, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca Smart Contracter, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde öngördü. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.