10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 5 Altcoin’de Yeni ATH’ler Bekleyin!

Kriptocat Haber Editörü
10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 5 Altcoin’de Yeni ATH’ler Bekleyin!

Yaygın olarak takip edilen ve başarılı tahminlere imza atan usta analist Smart Contracter, Ethereum’un yanı sıra gelişmekte olan bir altcoin grubuna dikkatleri çekiyor. Analist özellikle seçtiği 4 altcoin projesinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine gittiğini söylüyor.

Smart Contracter: AAVE için 2.000 dolardan daha fazla söz ediyor olabiliriz

Başarılı analist Smart Contracter yeni tahminlerini paylaştı ve 142.400 takipçisine şu anda Bitcoin’e sahip olmadığını söyledi. Smart Contracter, şimdi yalnızca Ethereum ve merkezi olmayan finans (DeFi) kripto paralarına odaklandığını söylüyor.

Smart Contracter’a göre, DeFi alanındaki güçlü projelerin başında para piyasası protokolü Aave geliyor. Analist, Aave’nin yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) kaydetmesiyle, daha fazla DeFi altcoin projesinin bunu patlama sinyali olarak alacağını da ekliyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu AAVE ATH’si iki nedenden dolayı önemlidir. Birincisi, DeFi sektörünün geri kalanının yolunu açıyor ve ikincisi, üç aylık konsolidasyondan sonra bir ATH molası önemli bir işaretleme olacak. 2.000 dolardan daha fazla söz ediyor olabiliriz.

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 5 Altcoin’de Yeni ATH’ler Bekleyin!Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: MKR (Maker), SUSHI (SushiSwap), COMP (Compound) satın alabilirsin!

450 dolarlık Aave fiyatına bakıldığında, analistin tahmini yaklaşık %300’lük potansiyel kazançları temsil ediyor. Kripto stratejisti Aave’nin yanı sıra, büyük bir yükseliş için hazır olduğuna inandığı diğer üç DeFi projesine de baktığını söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Onu ‘kaçırdığını’ düşünebilirsin ama seni temin ederim, kaçırmadın ve bu şekilde hissetsen bile, henüz hareket etmemiş başka bir şey satın al. MKR (Maker), SUSHI (SushiSwap), COMP (Compound).Orada başka pek çok oyun var…

Smart Contracter: Popüler altcoin Sushiswap piyasadaki olası en iyi ticareti temsil edebilir

Smart Contracter, Sushiswap’in bir risk-ödül (RR) oranıyla piyasadaki olası en iyi ticareti temsil edebileceğini belirtiyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hem AAVE/USD hem de AAVE/BTC, tüm zamanların en yüksek seviyelerinden birkaç inç uzaklıkta. Bu yaz DeFi değilse, ne olduğunu bilmiyorum. Bence en iyi RR DeFi oyunu hala SUSHI’nin elinde.

CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken SUSHI tüm piyasa gibi kırmızı tahtada işlem görüyor ve yüzde 23’lük değer kaybıyla ticaret yapıyor.

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 5 Altcoin’de Yeni ATH’ler Bekleyin!

İşte başarılı analist Smart Contracter’ın nokta atışı BTC ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter bugüne kadar birçok başarılı öngörüye imza attı. Bunlardan bazılarını ele alalım. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca popüler analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

Smart Contracter, geçtiğimiz aylardaki altcoin piyasası çöküşünü önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten usta analist Smart Contracter, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde öngördü. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.