10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin ATH’ye Fırlayacak!

Kriptocat Haber Editörü
10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin ATH’ye Fırlayacak!

Tecrübeli kripto para trader’ı ve analisti Smart Contracter, yeni ortaya çıkan merkezi olmayan finans (DeFi) alanında dört altcoin projesinin tüm zamanların en yüksek seviyelerini (ATH) göreceğini belirtiyor.

Smart Contracter: Bu 3 altcoin projesinde yükselişteyim!

Dik ve geniş bir kripto para düzeltmesinin ortasında Smart Contracter, hala borç verme ve borç alma protokolü Aave, otomatik piyasa yapıcısı SushiSwap (SUSHI) ve katman-2 Ethereum ölçekleme ağı Polygon (MATIC) konusunda yükselişte.

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin ATH’ye Fırlayacak!

Smart Contracter, kripto paraların başarısının, Bitcoin‘in bu hafta yaklaşık 30.000 dolara düştükten sonra tarafsız bir bölgede konsolide olmaya başlayıp başlayamayacağına bağlı olduğunu belirtiyor. Analiste göre, yatırımcılar Bitcoin pompalarını satmayı bırakıp lideri kripto para biriminde güvenilir bir şekilde geri alım yapmaya başladıktan sonra, üç DeFi varlığı yükselebilir. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC bir teklifi yakalamaya başladığında, hemen hemen tüm DeFi altcoin projeleri bence AAVE ve SUSHI’den başlayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak ve tabii ki MATIC…

Smart Contracter: Popüler altcoin Theta Network’te sıçrayacak altcoin’lerden…

Her üç kripto parada son piyasa çöküşünde ciddi zararlar kaydetti. AAVE son yedi gün içinde %34 değer kaybetti. SUSHI aynı zaman diliminde değerinin %34,7’sini kaybetti ve MATIC %23 düştü. Analistin listesindeki diğer altcoin, Smart Contracter’ın yeni zirvelere ulaşmasını beklediği merkezi olmayan video dağıtım protokolü Theta Network (THETA)’dür. Kripto para, birçok altcoin’in aksine son 24 saatte %6 artış gösterdi. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

THETA’da zirveden dibe %75’lik düşüş, V geri kazanımı sürüyor. Ya bu 5’i düzelten bir ABC ise ve buradan doğruca tüm zamanların en yüksek seviyesine roket atarsak? Mantığa aykırı gibi geliyor ama burada kesinlikle oldukça iyi görünüyor, uzun süredir… Şimdilik.

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin ATH’ye Fırlayacak!Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: Bitcoin daha yüksek bir düşük seviye basmaya çalışırken güç belirtileri gösteriyor

THETA fiyatı, yazım sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 15,72 doların yaklaşık yarısı seviyesinde ve bu hafta 5 dolar alanına doğru düzelttikten sonra 6 dolar civarında dinleniyor.

Analist, dalgalar halinde ortaya çıkan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden Elliott Wave Teorisine güveniyor. Bitcoin’e bakan analist, Bitcoin‘in daha yüksek bir düşük seviye basmaya çalışırken güç belirtileri göstermeye başladığını vurguluyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence, BTC burada gerçekten çok çalışıyor. Arka arkaya dört gün, günlük mum gövdesi yaklaşık 37.000 dolara kadar yükseliyor. Büyük bir düşük mü yoksa daha kısa vadeli bir düşük mü olduğu hala tartışmalı.

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin ATH’ye Fırlayacak!Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: ETH daha fazla düşmemek için 2.300 doları kırmalı!

Ethereum’a gelince Smart Contracter, en büyük ikinci kripto paranın bu çöküş sırasında daha fazla düşmemek için 2.300 dolar seviyesinden sağlam bir şekilde sıçraması gerektiğini söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH, 12 saat önceki tasfiye mumunun 0.618 Fibonacci geri çekilme seviyesinde. Sıçrayacaksa, bence buradan olması gerekiyor.

Şu anda ETH, 2.000 ila 2.300 dolar arasında değişen bu seviyelerde değer kayıplarını arttırmaya devam ediyor.

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu 4 Altcoin ATH’ye Fırlayacak!Kaynak: Smart Contracter

İşte usta analist Smart Contracter’ın nokta atışı BTC ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter bugüne kadar birçok başarılı öngörüye imza attı. Bunlardan bazılarını ele alalım. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca popüler analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

Analist, geçtiğimiz aylardaki altcoin piyasası çöküşünü önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten usta analist Smart Contracter, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde öngördü. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.