10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bitcoin ve 3 Altcoin Bu Seviyelere Sıçrayacak!

Kriptocat Haber Editörü
10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bitcoin ve 3 Altcoin Bu Seviyelere Sıçrayacak!

Başarılı tahminleri olan usta kripto trader’ı ve analisti Smart Contracter, üç altcoin projesinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru patlamaya hazır olduğunu söylüyor. Ayrıca Smart Contracter, Bitcoin tahminini de paylaşıyor.

Smart Contracter: Bitcoin fiyatı Mayıs sonundan önce 75.000 dolara kadar yükselebilir!

Usta analist Smart Contracter, kısa vadede Bitcoin (BTC), ölçeklenebilir Blockchain ağı Solana (SOL) ve merkezi olmayan borsa SushiSwap (SUSHI) için bomba tahminler paylaşıyor. Smart Contracter, 137.000 takipçisine, bazıları 40.000 dolar seviyesini beklerken, Bitcoin’in yeni ATH’leri görebileceğini vurguluyor. Analist, BTC’nin Mayıs ayının sonundan önce 75.000 dolara kadar yükselmeye hazır olduğunu söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC için gerçekten pek bir şey değişmedi, daha büyük bir apartman dairesinde daha küçük bir daire gibi görünüyor, tüm zamanların en yüksek seviyesi yolda. 40.000 doları arayanlar bu aşamada doğrudan haksız çıkıyor…

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bitcoin ve 3 Altcoin Bu Seviyelere Sıçrayacak!Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: Popüler altcoin SushiSwap ve Solana’da uzun süredir boğayım

Bitcoin, günlük zaman diliminde 45.000 doları tekrar ziyaret ederek bir darbe aldı, ancak yine de Smart Contracter’a göre, kripto para kanalını tutuyor gibi görünüyor. Analist ayrıca, bir altcoin projesinin Bitcoin (SOL/BTC) ve USD çiftlerinde iyi göründüğünü belirterek Solana’da uzun süredir boğa olduğunu paylaşıyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hem SOL/USD hem de SOL/BTC çiftlerinde Sağlam Günlük Salınım Başarısızlık Modelleri. SOL buradan yeni bir tüm zamanların zirvesini oluşturacak. Ben long’um…

Uniswap (UNI) rakibi SushiSwap’e gelince, Smart Contracter altcoin’in USD çiftini yeni bir zirve için tersine çevrileceğine inanıyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SUSHI makro düşüş trendi kırılıyor, bence buradan tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağız.

Smart Contracter: SUSHI önümüzdeki iki ay içinde %200’ün üzerinde artabilir

Smart Contracter, merkezi olmayan finans (DeFi) varlıkları yeni bir patlama yaşarken SUSHI‘nin önümüzdeki iki ay içinde %200’ün üzerinde artmaya hazırlanabileceğini söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ona ne kadar çok bakarsam, bu tabloya baktığımda 50 dolarlık SUSHI’nin söz konusu olmadığını düşünüyorum. Piyasadaki en güçlü DeFi’lerden biri.

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bitcoin ve 3 Altcoin Bu Seviyelere Sıçrayacak!Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı bir Chainlink (LINK) rallisi bekliyorum!

Geçen hafta sonu Smart Contracter, LINK’in yaklaşık 0.000843 Satoshi’de konsolide olduğu için Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı bir Chainlink (LINK) rallisi çağrısında bulundu. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yakında başka bir LINK kopuşu var.

Bu hafta analist, LINK bahsini ikiye katladı ve dört saatlik zaman diliminde “en cazip” büyük üst grafiğe sahip olduğunu belirtti. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda bana en çekici görünen bölüm LINK. Bu 4 saatlik fitil başka bir şey…

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Bitcoin ve 3 Altcoin Bu Seviyelere Sıçrayacak!Kaynak: Smart Contracter

İşte başarılı analist Smart Contracter’ın nokta atışı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter bugüne kadar birçok başarılı öngörüye imza attı. Bunlardan bazılarını ele alalım. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca popüler analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

Usta analist Smart Contracter, geçtiğimiz aylardaki altcoin piyasası çöküşünü önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten usta analist Smart Contracter, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca Smart Contracter, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde öngördü. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.