10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: 5 Altcoin, BTC ve ETH’yi Geçerek Fırlayacak!

Kriptocat Haber Editörü
10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: 5 Altcoin, BTC ve ETH’yi Geçerek Fırlayacak!

Sektörde “Smart Contracter” olarak bilinen usta trader ve analist, beş altcoin projesinin yükselişe hazır olduğunu söylüyor. Hatta analist, bu altcoin projelerinin Bitcoin ve Ethereum’dan daha iyi performans göstereceğini de vurguluyor.

Smart Contracter: Bu 4 altcoin Bitcoin ve Ethereum’dan daha iyi performans gösterecek

Yeni bir tweet’te, Smart Contracter 148.600 takipçisine, otomatikleştirilmiş piyasa yapıcısı SushiSwap (SUSHI), borç verme ve borç alma protokolü Aave, türev ticaret platformu Synthetix (SNX) ve merkezi olmayan borsa Curve Finance (CRV) dahil olmak üzere merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki altcoin projelerine baktığını söyledi.

Başarılı analist Smart Contracter’a göre, dört kripto para önümüzdeki günlerde Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) daha iyi performans gösterecek. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DeFi altcoin projeleri burada en çok canlanıyor. Benim düşünceme göre, SUSHI, Aave, Synthetix (SNX), Curve (CRV), vb… Yalan yok, BTC ve ETH’den biraz daha yükseliş görünüyor. Belki ikincisi bir veya iki gün boyunca değişirken bunlar patlar?

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: 5 Altcoin, BTC ve ETH’yi Geçerek Fırlayacak!Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: Altcoin projesi Curve, 10 dolara fırlamaya hazır

CRV’ye bakıldığında analist, DeFi kripto parasının 10 dolara fırlamaya hazır olduğuna inandığı için “sorumsuzca long” olduğunu belirtiyor. Analist, bunun kripto parada mevcut değerinden %250’nin üzerinde kazancı temsil ettiğini söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

CRV/USD grafiği de şimdi hazır görünüyor, ABC’yi haftalık zaman diliminde beş yukarı çıktıktan sonra temizleyin, ayrıca şimdi tekniklerle birlikte devam edecek bir anlatımımız var.

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: 5 Altcoin, BTC ve ETH’yi Geçerek Fırlayacak!Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: CREAM Finance bir şampiyon gibi duruyor

Yatırımcının radarındaki bir başka DeFi altcoin projesi, merkezi olmayan borç verme protokolü CREAM Finance (CREAM)’dır. Kripto stratejisti, CREAM için 171,06 dolarlık işlem fiyatından 260 dolarlık hedefine %50’lik bir hareket bekliyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

CREAM bir şampiyon gibi duruyor. Tüm DeFi paraları arasında bu, muhtemelen devam eden üçüncü dalga ile CRV’ye benziyor. DeFi, dürüst görüşüme göre itici görünüyor.

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: 5 Altcoin, BTC ve ETH’yi Geçerek Fırlayacak!Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter, dalgalar halinde ortaya çıkan piyasa katılımcılarının psikolojisine dayalı olarak gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz biçimi olan Elliott Wave teorisine dayanıyor.

Smart Contracter: Bitcoin’de önümüzdeki 48 saat içinde karar zamanı olmalı

Bitcoin’e gelince Smart Contracter, önde gelen kripto paranın haftalarca konsolidasyondan sonra kararını vermeye neredeyse hazır olduğunu tahmin ediyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Azalan hacimde neredeyse en yüksek kasılmalarda. Önümüzdeki 48 saat içinde karar zamanı olmalı. BTC…

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: 5 Altcoin, BTC ve ETH’yi Geçerek Fırlayacak!Kaynak: Smart Contracter/Twitter

İşte usta analist Smart Contracter’ın nokta atışı BTC ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter bugüne kadar birçok başarılı öngörüye imza attı. Bunlardan bazılarını ele alalım. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca popüler analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

Analist, geçtiğimiz aylardaki altcoin piyasası çöküşünü önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten usta analist Smart Contracter, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde öngördü. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.